voor nog meer lessen: Lesidee.nl
help bij deze pagina

landschap

Groep: groep5,groep6
Vakgebied: beeldendevorming
Thema: overige
Omschrijving: Van papier en stof een landschapknutselen.
Zoekwoorden: stof schaar knutselen karton natuur landschap

Wat heb je nodig?

· karton (A4 formaat)
· stof
· goede scharen
· lijm  
 
 
 
Beginsituatie 

· Kinderen hebben wel / niet vaker met stof gewerkt.  
 
 
 
Doelen 

· De kinderen hebben een werkstuk waarop geen stof meer te zien is.  
 
 
 
Inleiding (± 10 min): 

Praten over landschappen. Welke kennen ze? (natuur- en cultuurlandschappen: woestijn, heide,
duinen, onder water.) 
Uitleggen aan de kinderen dat ze met stof een landschap gaan maken. De hele blz. moet bedekt zijn;
er mogen geen stukken karton meer te zien zijn. De stukken moeten worden uitgeknipt en opgeplakt.
(Eventueel een voorbeeld laten zien.)
 
 
 
 
Kern (± 30 min): 

De kinderen gaan aan het werk. Leerkracht loopt rond om te kijken of alles goed gaat en om te
stimuleren en te begeleiden. 
 
 
 
 
Slot (± 10 min):

Vonden ze het moeilijk? Vonden ze het leuk? 
Beoordelen van elkaars werkstukken.  
 
Deze les is gemaakt door Jolanda Louwers. 
Help bij deze pagina

Dit is het overzicht van de door jou gekozen les. Je vindt hier achtereenvolgens:

leseigenschappen
een html-versie van de les om snel doorheen te kunnen bladeren
het is belangrijk om lessen ook te beoordelen
mogelijkheid om de Word-versie te downloaden
door anderen al gemaakte opmerkingen bij deze les
Les
Bestand:      landschap.doc
Datum:      20-07-2000
Sender:      Lesidee
Titel:      landschap
Groep:      5,6    [ groep : vragen & opmerkingen ]
Vakgebied:      beeldendevorming    [ vakgebied: vragen & opmerkingen ]
Thema:      overige   
Omschrijving:      Van papier en stof een landschapknutselen.
Beoordeling:      Het gemiddelde cijfer is 6 (2 beoordelingen)
Preview
Deze les beoordelen
Downloaden (Word document)
landschap.doc
Al eerder gemaakte opmerkingen
gebruikersnaamcijferopmerking
Jderooij4Les duidelijker uitleggen, ik snap niet precies wat de bedoeling is.